Фахівці ГЦСК прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної конференції «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи».

            4 жовтня фахівці Головного центру спеціального контролю з доповідями прийняли участь у роботі ІІ науково-практичної конференції «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи», що проводилася на базі Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

            В роботі конференції прийняли участь більше 100 фахівців з понад 25 наукових установ і організацій України. Тематика конференції охоплювала напрямки дистанційного зондування Землі, моніторингу космічного простору, навігації, геофізичного моніторингу, їх впровадження у народногосподарський комплекс України, сферу національної безпеки та оборони. В процесі роботи конференції активно обговорювалися подальші шляхи та напрямки досліджень, фахівці ГЦСК загострювали увагу на ролі центру як підсупутникової системи геофізичного моніторингу під час проведення космічних експериментів, системи моніторингу космічної погоди.

 

           Фото: http://spacecenter.gov.ua