Участь фахівців ГЦСК у сесії Робочої групи Б ОДВЗЯВ.

       З 25 березня по 5 квітня у місті Відень (Австрія) проходить 52 сесія Робочої групи Б ОДВЗЯВ. Робоча група Б є допоміжним органом Підготовчої комісії ОДВЗЯВ. Вона займається питаннями перевірки та науково-технічними питаннями.

       Робоча група Б, в яку входять експерти з 183 країн, що підписали Конвенцію, збирається кожні 6 місяців у Відні на два тижні. Під час сесій проводиться огляд основних заходів, виконаних відповідно до Міжнародної системи моніторингу протягом останнього семестру. Під час сесій тематичні зустрічі організовані навколо завдань, спрямованих на виконання вимог Договору про всеохоплюючу заборону ядерних випробувань.

        Українська делегація приймала активну участь в засіданнях групи. Виступ представника делегації було винесено на порядок денний роботи сесії. Від Українського НЦД прийняв участь фахівець ГЦСК Леонід Колесніков та провів презентацію на тему: “Хмарні технології для нарощення потенціалу НЦД”. Українською стороною було надано пропозиції щодо впровадження хмарних обчислень в роботу МЦД та проведення на базі Українського НЦД «Регіонального семінару та об’єднаного тренінгу Національних Центрів Даних».