З днем Науки!

          18 травня 2019 року в України відзначається День науки. Це свято, коли в ГЦСК вшановуються наукові досягнення, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Рівень розвитку Головного центру, його авторитет в Україні та на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед науковцями центру життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце нашої установи у науковій спільноті.

           Науково-дослідна робота в ГЦСК спрямована на якісне виконання основних завдань центру, організацію науково-технічної співпраці з міжнародними та національними установами, пошук нових ефективних способів застосування  геофізичних  методів виявлення.

           Науковці центру приймають активну участь в організації та  здійсненні обміну інформацією з Міжнародними сейсмологічними центрами: МЦД ОДВЗЯВ (Республіка Австрія, м. Відень), Європейським середземноморським сейсмологічним центром (Франція, м. Париж), партнерами Центральної та Східної Європейської інфразвукової мережі (CEEN), Державною установою «Центр геофізичного моніторингу Національної академії наук Білорусі», а також багатьма іншими вітчизняними та іноземними науковими установами.

          Щиро бажаємо працівникам центру міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у науковій діяльності.