Привітання з нагоди Дня захисника і захисниць України!

        14 жовтня у нашій державі відзначають свято - День захисників і захисниць  України, яке було встановлено Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
        Це свято єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами і увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
        Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.
        Напередодні свята в Головному центрі спеціального контролю відбулися урочисті заходи. Начальник центру Толчонов Іван Вікторович привітав підлеглих із святом та заохотив кращих військовослужбовців та працівників центру.
        Від усього серця бажаємо Вам  і Вашим близьким миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!