Оперативні збори та спецтренування у НЦУВКЗ

 

 

 

1 – 25 вересня в селі Новосілки Вишгородського району на території оздоровчо-реабілітаційного центру «Мрія», де розташований Регіональний відділ спостереження космічного простору та балістико-навігаційного забезпечення, відбулися  оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ та керівників філій. Теоретичні та практичні заняття були присвячені актуальним  питанням геополітики, національної безпеки, організації планування та управління вітчизняним КА. Під час сумісного спецтренування  відпрацьовувалися питання прийому інформації від іноземного оператора, організації управління національним супутником та питання космічної погоди. Практично опрацьовувався алгоритм прийому інформації з іноземного супутника.

Крім військовослужбовців Національного центру управління та випробувань космічних засобів і цивільних співробітників центру в зборах  також брали участь  представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Головного управління розвідки Міністерства Оборони та інших організацій і відомств.

Оперативно-спеціальні збори керівного складу НЦУВКЗ вже стали традиційними і відбуваються щороку, починаючи з 2016 року.  До участі залучаються представники інших підприємств, організацій та відомств.  

Така тісна співпраця  і досягнуті  напрацювання мають  важливе значення  для виконання завдань в сфері  космічної діяльності та  сприяють  розвитку космічних технологій.